Nejočekávanější videohry na Vánoce

Rok 2017 se blíží ke konci, ale předtím, než opustí, musí nabídnout hráčům řadu titulů, které komunita očekává. Poslední měsíce roku, začínající v říjnu, mají tendenci shromažďovat některé z nejdůležitějších verzí, které mají využít nákupní období par excellence: Vánoce. V letošním roce budou mít uživatelé PC, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch a Nintendo 3DS přístup k široké škále her, mezi nimiž můžeme najít velmi očekávané exkluzivní díla a multiplatformní tituly.

V loňském roce tentokrát agentura Nielsen nabídla seznam nejočekávanějších her hráčů v tomto období; v letošním roce dělají totéž znovu, zveřejněním seznamu se zbývajícími vydáními roku 2017. Není pochyb o tom, že videohry jsou jedním z nejžádanějších vánočních dárků pro mladé lidi, takže zde je několik tipů.

Bavte se s videohrami

V infogramu, který vás necháváme na konci textu, můžete vidět podrobně, jaké jsou tituly, které nejvíce očekávají hráči. V rámci multiplatformního rozsahu je nejvíce žádoucí „Call of Duty: WWII“, která trvá 99%, následuje „Assassin’s Creed: Origins“ s 95%, „Star Wars: Battlefront 2 s 90% a WWE 2K18 ‚jako poslední možnost, která je nejvíce žádaná díky 80% pokladu. Ve srovnání s ostatními tituly je práce 2K Sports poněkud vzdálená. V rámci exkluzivních her vidíme, že v Xbox One nejoblíbenější není nikdo jiný než „Forza Motorsport 7“, který má 85%. Na platformě PlayStation 4 vidíme, že nejvíce očekávaný není jiný než „Gran Turismo Sport“ s dalšími 85%. Koncem roku pro společnosti Sony a Microsoft není zvláště okázalý. V počítači jsou nejžádanějšími věcmi „Age of Empires: Definitive Edition“, „Fallout 4 VR“ a „L.A. Noire Soubory případů VR ‚.

Nintendo konzole nejsou chybějící v infographic vytvořené Nielsen a v tom můžeme vidět, že nejvíce očekávaná hra Nintendo Switch není nikdo jiný než „Super Mario Odyssey“, jmenoval nejlepší hru E3 2017 a Gamescom 2017, s skóre 96 %. Nintendo 3DS má svou dávku významu i se čtyřmi hrami, z nichž dva jsou „Pokémon Ultraluna“ (99%) a „Pokémon Ultrasol“ (97%). Necháme vás s obrazem, abyste je mohli vidět podrobně.