Leisure Suit Larry Magna Cum Laude: hra pro dospělé

Všude s nádhernými spolubydlíky, Larry Lovage se na koleji dweeb honí více než jeho diplom. Snaží se splnit legendu svého strýce, Larry Laffer, oblíbeného polyesterového playboye. Larry Lovage je typický vysokoškolský student. Žije v koleji, má svého profesora biologie, a chodí do barů se svými kamarády. Ale když se do školního areálu objeví televize, Larry dostane šanci na národní sexuální expozici. Pokud dokáže ukázat, že může dělat nějakou dívku v kampusu, se stane legendou školního areálu.

Sledujte Larryho veselé exploze a špatné příhody v nejhorším příběhu školy. Aktualizováno s 3D grafikou, zapojením konverzací v reálném čase a plně realizovaným vysokoškolským areálem, Larry je zpět, aby hráči někteří milovali https://es.adultguia.com/anuncios-eroticos/escorts-y-putas/cantabria/santander. Nezapomeňte, že nejde o to, kdo na vás zapůsobí, ale koho se můžete svléknout.

Klasická videohry

Vlastně jsem hrál tuto hru, když vyšel, a nikdy jsem nerozuměl tomu špatnému rapu. Není to tak špatná hra, pokud nejste fanouškem originálů. Pokud hrajete tuto hru po dokončení mimořádně kvalitních her Al Alley (včetně vrcholu série Leisure Suit Larry: Love for Sail), pak pravděpodobně nebudete mít rádi LSL: Magna Cum Laude. Chybí mu vtip, kouzlo a dobrý design jeho předchůdců. Ale to není také špatné. V této hře je překvapivě dobré psaní a některé humor jsou opravdu solidní. V designu jsou také dobré nápady. Co je nešťastné, že hra byla vytvořena s neformální hráč v mysli, a divné fúze dobrodružství her a minigames není gel příliš pevně.

Zde je to, co můžete očekávat při hraní této hry: hodně opakování minigame, kde budete pilotovat spermie skrze řadu pruhů, aby se pokusili získat sázku konverzační výsledky. Pokud uděláte příliš mnoho chyb, selžete konverzace a musíte začít znovu. Pokud uspějete, ztratíte některou z těch chytřejších psaní, protože zjistíte, že věnujete více pozornosti minigame než akci na obrazovce. Tato hra byla spuštěna předtím, než se rychlé události staly hněvem na konzolách; pokud by to přišlo o pár let později, neformální interakce by pravděpodobně byly nahrazeny časovanými tlačítkovými lisy.

Zábava je zajištěna s necenzurovanou verzí

Pokud se chystáte získat, ujistěte se, že jeho úplně unensored. Myslím, že když to vyšlo, v některých oblastech, kdybyste chtěli to necenzurovat, musíte najít neoficiální „patch“. Jinak byste viděli černý štítek CENSORED nad jejich soukromými částmi. V mime případě, to může být dobrá věc. Každopádně, za cenu, je to legrační „příběh“. Nemá žádný vztah k původním dobrodružným hrám a nemyslím si, že by to původní autor LSL chtěl dokonce podpořit.

Stručně řečeno, jedná se o niche hru. Je to jen legrace, pokud se vám líbí temný humor, sexuální humor a to, co někteří volají rozhovory „Mad Lib“, které se mění v letu s tím, jak dobře hrajete minigames. Za 5 nebo 6 dolarů je to dobré pro nostalgii sama. Pokud by to bylo cenzurované, nedotkl bych se, takže budeme muset čekat na další recenze, abychom zjistili, zda jsou všechny jeho části skutečně necenzurované.