Jsou video hry rasistické vůči černošským lidem?

Rádiová poznámka byla zaznamenána v Animal Crossing: Divoký svět, určený pro děti již tři. Když hráči narazili na Baabara ovce, opakovaně používá slovo jako přezdívku v nečinném rozhovoru. Řekla: „Už jsem na tebe skoro zapomněla, Nigga, takže mi to pro mě bylo nějaké šťavnaté drby, Nigga? Jenom přemýšlel o tom, že mě to všechno vzrušuje, Nigga.“ Hra obsahuje stovky řádků písemného dialogu https://mzansi.porn/xvideos/, z nichž mnohé jsou přizpůsobeny tak, aby zahrnovaly jméno hráče a detaily, které o sobě přinášejí. Nintendo si vybudovala reputaci jako nejvhodnější pro vývoj videohry, zaměřená na mnoho svých produktů u mladších hráčů. Ve svém prohlášení mluvčí japonského obra řekl: „Je nám lito, že byla bez našeho vědomí zahrnuta urážka.

Tato verze byla omezena na kopie vytvořené pouze pro účely kontroly a nejsou k dispozici u prodejců. „Upřímně se omluvíme za incident a pracujeme s médii, které tyto hry dostaly, aby je okamžitě vrátili do Nintendo.

Realita v herním průmyslu

Hra umožňuje hráči přidat dialog a mluvčí Nintendo řekl, že útočné komentáře byly přidány ke kontrole kopií zaměstnance. Chyba následuje za dvě stejně trápné chyby zahrnuté v hrách Nintendo v loňském roce. MindQuiz, mozková tréninková hra pro handheld konzole Nintendo DS, musela být vytažena z policejních regálů poté, co si hráči stěžovali, že jsou označováni za „super spaz“ za špatný výkon.

A kopie stránky Mario 8 pro Wii byly odvolány a změněny, protože dialog o charakteru také obsahoval přídavné jméno „spazzed“, což znamená „šílený“. Nintendo obvinil špatný překlad z původní japonské hry.

Některé příklady rasistických videohier

  • Freaky Flyers: Jsme fanoušci titulních karikaturních leteckých závodních her jsou úžasní – ale bylo něco o tom, že … prostě nebylo správné. Nemůžeme dostat náš prst na čekat, možná je to proto, že téměř každá postava je chůze stereotyp. Sammy Wasabi, zubatý japonský inženýr, který letí s Kamikaze Express? Sheik Abdul, arabský rodák, který letí kouzelným kobercem? Ostrov Jack, „domorodec“? Opravdu? To je důvod, proč Američané nemohou mít hovno!
  • Grand Theft Auto Vice City: Od herce Tommyho Vercettiho, jednorázového kamaráda Lance Vance, který prohlásil, že chtěl bratrovou „bílou paní“ pro spor o vyfukování Kubánců a Haiti, Grand Theft Auto: Vice City neměl žádné sucho rasistických okamžiků. Spustil veřejný hněv od kubánské a hatiské komunity na Floridě, musel Rockstar vydat aplogetickou tiskovou zprávu, aby uklidnil věci. To samozřejmě nezastavilo vývojáře, aby v San Andreas zavedli misi „Kill the cholos“, kde jste museli dělat díry přes mexické gangy.
  • Border Patrol: S některými z těchto her musíte číst mezi liniemi Confederate Flag Stripes, aby se vyřešily rasové konotace, ale hraniční hlídka je, abyste použili klinickou frázi, rovnou rasistickou! Střelec s bodem a kliknutím vám umožňuje, abyste vás zabili, abyste zabili Mexičany, kteří se pokoušejí překročit hranici. Zkontrolovali jsme seznamy a ne překvapivě, že Lou Dobbs běží ty hovno.