Souhrn zajímavostí a informací od DICE za poslední dny

Battlefield Blog obchod

Jelikož jsme to s aktivitou v poslední době moc nepřeháněli, nakupilo se něco málo informací a zajímavostí přímo od DICE. Patrick Bach z DICE se vyjádřil k poslednímu patchi, vzešlo na povrch něco málo o novém módu Conquest Domination, který přijde s DLC Close Quarters a také o budoucnosti Battlefieldu 3.

Patrick Bach, nynější ředitel DICE, se před několika dny vyjádřil k aktuálnímu stavu Battlefieldu 3 a také k poslednímu patchi. Dle jeho vyjádření se prostě nemohou zavděčit všem a nemohou tak „vyhrát“. Musí se starat o zájem všech, ne jednotlivců. Proto je také důležité, aby po vydání takto velkého patche nějakou dobu počkali a zjistili, zda jsou opravdu některé věci skutečným problémem. Dle něj totiž většinou ti, jenž jsou spokojeni hrají dále a ti jenž prostě spokojeni nejsou, tak si stěžují na fóru. Jemu osobně se provedené změny líbí a hra nebyla lepší. Podle posledních čísel počet hráčů po posledním patchi dokonce vzrostl, navzdory tomu, že hráči všude píší „přestal jsem hrát BF3 kvůli poslednímu patchi„. Dále prohlásil, že je to stejné jako u Battlefieldu 2, kde dokud nevyšlo několik patchů, tak hra nebyla kompletní. Osobně doufám, že budoucí patch se více povede, protože některé změny opravdu znepříjemňují hraní.

Další informace se týká nového módu Conquest Domination, který přinese DLC Close Quarter v červnu (Jún) tohoto roku. Je to vlastně upravený klasický mód Conquest, kde budeme mít pouze 3 vlajky, na kterých se však nebudeme moci narodit. Díky tomu dostává hra opravdu rychlé tempo, jenž tomuto prostředí (menší prostory uvnitř budov) opravdu sedí a měly by se v tomto prostředí uplatnit skutečně všechny třídy.

Budoucnost Battlefieldu 3 je prozatím nejasná, protože Patrick Bach se nechtěl na otázku, zda DLC End Game znamená konec Battlefieldu 3, odpovědět. Avšak prozradil, že již od začátku bylo pro BF3 plánováno, aby mělo po dobu 12-18 měsíců hodnotu. Tím myslí, že v tomto rozmezí bylo plánováno několik různých DLC a samozřejmě i podpora ve formě patchů. Pokud to bere od data vydání BF3, možná nás nějaké zajímavosti pro BF3 čekají i na začátku příštího roku. K druhému DLC Armored Kill, jenž nás čeká na podzim tohoto roku, akorát prozradil, že bude plné hromady nových vozidel a rozlehlých bojišť, která budou zaměřena na velkou šířku a na to co znamená Battlefield.

Zdroj: NowGamer, MP1st 1, 2

40 komentářů
            • LeakyDog

Vložit komentář