Nejlepší video hry s nejlepší sex

Videohry jsou už dlouho pod ohněm z jakéhokoli důvodu, na který si lidé mohou myslet, ale jako umělecká podoba není překvapením, že některé sexuální scény se v průběhu let staly na našich obrazovkách. Pro lepší nebo horší to jistě vyvolalo větší pozornost na jednotlivé tituly v médiu. Zde jsou naše deset nejlepších videohry, které zanechaly dojem svým sexem a nahotou, protože jak se říká, sex prodává. V průběhu let byla platforma videohier využívána k prozkoumávání stále více a více toho, co může nabídnout život, což považují někteří za konečné interaktivní médium. Je to trochu nerovná jízda, ale videohry jsou stále velmi nové tvůrčí dílo, ve srovnání s filmy, nebo dokonce staršími disciplínami malířství a psaní.

Stejně jako u většiny kreativních věcí, vášeň hraje velmi důležitou roli xnxx. Co si myslí většina lidí, když myslí na vášeň? Láska a sex samozřejmě. Řada videohier se pokusila vyřešit tyto spíše rozsáhlé témata. Někteří se udělali velmi dobře, někteří … dobře, ne tak moc. Následující seznam zobrazuje množství her, které měly všechny své vlastní kroky k řešení těchto nejintimnějších částí lidské přirozenosti. Mějte hlídače a zjistěte, který z nich si myslíte, že to nejlépe zvládl.

Dragon Age Series

Jeden z dalších velkých vývoje Electronic Art, hry Dragon Age jsou rozlehlé eposy (ano, dokonce i druhé), které jako Mass Effect vám umožňují vytvářet romantické vztahy s vašimi společníky. Co Dragon Age trvá dále, je schopnost romantiky stejného pohlaví. Přes tři hlavní položky v sérii je celkem 17 znaků, se kterými můžete vytvářet vztahy. Z těchto 17, 9 jsou za podmínky, že jste určitého pohlaví nebo rasy. To znamená, že skoro polovina postav, které má být románována, jsou pro zábavné pohlaví bez ohledu na to. Nejen to, ale řada postav, jako je Iron Bull z Dragon Age: Inkvizice, ani nezajímá, jestli jste úplně jiný pohlaví a závod od nich. Mluvte o tom, že jste otevřený.

God of War Series

Mezi masovou vraždou a zabitím boha se Kratos podařilo najít dostatek volného času na to, aby se mohl věnovat některým sexuálním scénám na mini-hře. Na rozdíl od mnoha ostatních na tomto seznamu vyhrajete pouze Kratosovy jediné šťastné okamžiky s mashingem a kombinacemi knoflíků, které vám umožňují interakci s celou věcí. Mám na mysli, že starý a rozzlobený má syna v nové videohře, takže když alespoň nic víme, že udělal něco v určitém okamžiku.

Grand Theft Auto: San Andreas

Snad nejvíce neslýchané číslo na tomto seznamu her představujících sex a nahotu, GTA: San Andreas je ještě víc neslavné v době, kdy kontroverzní Hot Coffee mod byl odemknut nějaký crafty kódu breakers na PC. Ve srovnání se zbytkem seznamu to skutečně potřebovalo čas a energii k odemčení, protože bylo vyloučeno do původního kódu videohier. Tato mini-hra vedla mnoho ventilátorů GTA, aby tento kód od sebe odtrhli, i když jen zvědavě.