Nejlepší video hry Cyber Monday

Cítíme, že je to nutné okamžitě upozornit. Většina maloobchodníků ve skutečnosti označuje věci dříve v roce, takže je mohou označit za přesvědčivou, abyste je koupili. Ale to nutně neznamená, že jste získali velké množství videohier, znamená to, že výrobky byly označeny do zbytku roku.

Tam je také zásoba méně kvalitní gadgets a další produkty, které potřebují zbavit – to je vzácné, že high-end nebo vysoce kvalitní položky skutečně dostat značené dolů. To neznamená, že se to nestane, ale je důležité mít na paměti tyto věci při hledání obchodů. V některých případech mohou existovat i konkrétní modely, které jsou vydávány pouze pro cyber pondělí za výhodné ceny (s výhodnou kvalitou).

Videohry: nejlepší slevy pro Cyber Monday

 • Mario + Rabbids Královská bitva pro Nintendo Switch – $ 48 ($ 12 off)
  Koupit na Amazonu

Nemyslíte si, že by hra, naplněná obtěžujícími Ubisoftovými Rabbidy, byla zábavná, ale vy byste se mýlili. Je to zábavná a naprosto absurdní spolupráce v crossoveru, která stojí za to vyzdvihnout.

 • Madden 18 – 30 dolarů (30 dolarů vypnuto)
  Koupit na Amazon a Jet.

Letošní nová Maddenova hra je již v polovině ve fyzické a stahovací formě.

 • FIFA 18 – 30 USD (30 USD vypnuto)
  Koupit na Amazoně, Jet.

Prefer fotbal do amerického fotbalu? FIFA 18 je právě teď napůl.

 • Civilizace VI – 30 USD (30 USD vypnuto)
  Koupit pro Mac na Amazonu

Civilizace Sid Meier je jednou z definujících herních her od počátku hry PC a je lepší než kdy jindy. Tato splátka je nejnovější a dostala se kolem univerzální chvály po jejím propuštění.

 • Destiny 2 – 30 dolarů (30 dolarů vypnuto)
  Koupit na Walmartu

Destiny 2 se vylepšuje v řadě otázek, které hráči měli s prvním Destiny a za $ 30, což je velmi cenově dostupné pro relativně novou hru. Vývojář Bungie pravidelně naplňuje hru i novým obsahem.

 • Legenda o Zelde: Dech divoké Explorer Edition – 60 dolarů
  Koupit na Amazonu, Best Buy, Target, Walmart ($ 10 off)

Breath of the Wild je vážným kandidátem na hru roku a jedním z nejlepších důvodů, proč si koupit Nintendo Switch (který je na Amazonu již jednou). Tato speciální verze je dodávána se speciálními oboustrannými mapami Hyrule a Průvodcem průzkumníka s dalšími tradicemi a zábavnými informacemi o hře.

 • Overwatch hra roku vydání – 30 dolarů (30 dolarů off)
  Koupit na Amazonu, Best Buy, Walmart

Overwatch je jedna z mála hráčů pro více hráčů, která se za rok a půl zajímá a nevykazuje žádné známky ztráty své komunity. S více mapami a více postavami je to lepší než kdy jindy.

 • strong>Doom – 15 dolarů (15 dolarů vypnuto)
  Koupit na Amazonu, Best Buy

Doom je děsivý a zkroucený, ale také velmi zábavná hra pro jednoho hráče s pevnými multiplayerovými komponentami. Za 15 dolarů je těžké se dostat.